CHWYTACZ NAROŻNY S20

CHWYTACZ NAROŻNY S20

INNOWACYJNA KONSTRUKCJA !!!

CHWYTACZ NAROŻNY S20

 Jego konstrukcja oraz odpowiednie rozmiary sprawiają, że jest niezwykle skuteczna w odławianiu myszy nie robiąc im krzywdy. Doskonały dla osób ceniących sobie życie innych stworzeń, instalowana tam, gdzie inne metody deratyzacji nie mogą być zastosowane. Szczególnie polecana dla gastronomii.

Specyfikacja techniczna:

  • długość: 26,5 cm,
  • szerokość: 17,5 cm,
  • wysokość: 5,5 cm,
  • wykończenie: stal galwanizowana.

Chwytacz żywołowny wykonany jest ze stali galwanizowanej, co sprawia że jest wytrzymały na niesprzyjające warunki atmosferyczne (nie koroduje). Konstrukcja obudowy i drzwiczek została tak zaprojektowana, aby nie dopuścić do możliwości kontaktu zwierzęcia z człowiekiem przy wypuszczaniu. Dodatkowo przezroczysta część pokrywy wykonana z tworzywa sztucznego umożliwia dogodną i szybką inspekcję chwytacza bez konieczności jego otwierania. Inną niezwykłą zaletą urządzenia jest możliwość pomieszczenia wewnątrz kilku gryzoni jednocześnie.

Pakowanie:
1 karton = 20 sztuk

Kontakt z nami

PEST PRO Sp. z o.o.

Babiogórska 24/7

43-300 Bielsko-Biała

POLSKA

 

Zadzwoń:
+48 797 034 115

Napisz:
info@pestpro.pl

Mapa dojazdu:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma PEST PRO sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
(C) 2021 PEST PRO sp. z o.o - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
strony internetowe Bielsko-Biała pozycjonowanie stron Bielsko